امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

اکسپریا Z5 از شارژر بیسیم و درگاه مغناطیسی پشتیبانی نخواهد کرد


پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ۲۷۴ views
دسته: اخبار

این روزها بازار خبرهایِ پرچمدار آینده سونی، گوشی اکسپریا Z5 داغ است و هر کس به هر طریقی سعی دارد از منابع معتبر نزدیک به سونی خبری را کسب و آن را در دنیایِ دیجیتال درز دهد. در این بین، از ViziLeaks که یکی از معتبریترین افشا کنندگان دنیایِ دیجیتال و منبعی تقریباً نزدیک به سونی موبایل است خبر جدیدی به بیرون درز کرده است.

کـاربــری ذیــل یکی از عکس هــایِ مربوط به پرچمــدار آینــده سونی و برادر کوچکش سوالی با این عنوان مطرح کرد :« آیا پرچمدار آینده ســونی ( گوشی اکسپریا Z5 ) مجهز به درگاه شـارژ مغناطیسی یا فنــاوری شـارژ بـدون سیــم ( وایرلس ) خواهد بود یا خیر ؟ »؛ ViziLeaks هم در جواب چنین اذعان کرده است : « در پرچمدار آینده سونی هیچ خبری از درگاه شارژ مغناطیسی و حتی شارژ بدون سیم نخواهد بود و این گوشی فقط از طریق درگاه USB شارژ خواهد شد ».

پس به این نتیجه میرسیم که بر اساس فرضیات مذکور، پرچمدار آینده سونی همچون نسل قبل خود ( گوشی اکسپریا +Z3 ) از درگاه شارژ مغناطیسی و فناوری شارژ بدون سیم ( وایرلس ) بهره نخواهد برد. همانطور که در جریان هستید، سونی پس از تقریباً ۲ سال و در پرچمدار حال حاضر خود تصمیم به از میان برداشتن درگاه شارژ مغناطیسی گرفت، که به عقیده بسیاری از کاربران حرکتی اشتباه بود، اما به زعم سونی این کار باعث یک تکه شدن سمت چپ گوشی و زیباتر شدن فریم دور آن شده است.

اینکه چقدر این تصمیم درست است و در آینده سونی قصد تغییر این وضعیت ( حدأقل به کارگیری فناوری شارژ بدون سیم ) را تا قبل از معرفی رسمی گوشی اکسپریا Z5 خواهد داشت یا خیر مشخص نیست. باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی رُخ خواهد داد. بدون شک در روزهایِ آینده یا حتی ساعت ها و دقایق آینده خبرهایِ دیگری از پرچمدار آینده سونی به دست ما خواهد رسید.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216