امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

اپل سالانه ۷۰۰ هزار دلار برای تامین امنیت تیم کوک هزینه میکند !


شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۸۱ views
دسته: اخبار

براساس گزارشی که توسط کمیته امنیت آمریکا منتشر شده است کمپانی اپل سالانه مبلغ ۷۰۰ هزار دلار برای تامین امنیت تیم کوک مدیر عامل کنونی این شرکت هزینه میکند.

اپل سالانه ۷۰۰ هزار دلار معادل با ۴۵۰ هزار یورو خرج تامین امنیت تیم کوک میکند در گزارشی که منتشر شده است به هزینه هایی که برای این امنیت پرداخت شده است تاکید شده است و آمده :

۱-پرداختی‌های شرکت به حساب بانکی آقای کوک تحت پلن ۴۰۱(k) به مقدار ۱۵۶۰۰ دلار

۲- پرداختی شرکت برای بیمه‌ی عمر ۲۵۲۰ دلار

۳- هزینه‌ی سفرهای تفریحی ۵۶۹۲۳ دلار

۴- هزینه‌های حفظ امنیت ۶۹۹۱۳۳ دلار

گفتنی است این میزان مبلغ برای تامین امنیت مدیر عامل کمپانی به بزرگی اپل رقم بسیار ناچیزی است اما در مقابل شرکت آمازون مبلغ ۱٫۶ میلیون دلار برای امنیت جف بزوس مدیر عامل این شرکت پرداخت میکند که در مقایسه با اپل میتوان گفت واقعا هزینه ناچیزی خرج امنیت تیم کوک میشود .در مدت مشابه نیز، امنیت لری الیسون مدیر عامل اسبق اراکل برای این شرکت ۱٫۵ میلیون دلار هزینه در بر داشته است.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216