امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

اپل تی وی و ۲۶۰۰ اپلیکیشن


جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ۲۰۳ views
دسته: اخبار

 

بر اساس گزارش جدیدی از App Figures، اپ استورِ اپل تی وی بیش از ۲۶۰۰ اپلیکیشن دارد و تعداد آن ها به سرعت رو به رشد است. این کمپانی تخمین می‌زند که تعداد اپلیکیشن ها در یک ماه به ۵۰۰۰ و در اوایل سال ۲۰۱۶ به ۱۰۰۰۰ اپلیکیشن برسد.

 


بخش بازی ها با حدود ۱۰۰۲ اپلیکیشن، بیشترین سهم را داراست، که تقریبا ۳۸٪ کل اپلیکیشن های اپل تی وی را شامل می‌شود. ۳۹٪ اپلیکیشن های اپل تی وی پولی هستند و قیمت بیشترشان حداکثر ۲.۹۹ دلار یا کمتر است.اگرچه بخش بازی بیشترین سهم را دارد، ولی مصرف کنندگان بیشتر اپلیکیشن های سرگرمی را دانلود کرده اند. این امر منطقیست، چرا که بیشترین استفاده این دستگاه برای سرگرمی و تماشای آنلاین است.

نکات مهم

• ۲۶۲۴ اپلیکیشن در اپ ستورِ اپل تی وی موجود است.
• به طور میانگین هفته ای ۴۴۷ اپلیکیشن جدید به این مجموعه اضافه می‌شود.
• ۳۸٪ این اپلیکیشن ها، بازی هستند.
• بازی ها، سرگرمی، و آموزش بیشترین سهم را در میان اپلیکیشن ها دارند.
• بیش از ۲۰ بخش برای پذیرش اپلیکیشن ها وجود دارد، ولی هم اکنون فقط ۷ تای آن ها قابل دیدن هستند.
• ۶۱٪ تمام اپلیکیشن ها رایگان هستند.
• ۸۵٪ از اپلیکیشن های پولی، بین ۰.۹۹ تا ۲.۹۹ دلار قیمت دارند.
• اپلیکیشن های سرگرمی در قسمت بهترین ها پرقدرت ترینند (۲۸ تا از بهترین ۵۰ تا).
• فقط ۸ تا از بهترین ۵۰ تا، از قسمت بازی ها هستند.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216