امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

اندروید ۶ هفته آینده برای تلفن های نکسوسی منتشر میشود


شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ۱۹۰ views
دسته: اخبار

گوگل در رویداد ۲۹ سپتامبر خود که در سانفرانسیسکو بر گزار شد نسخه ۶ اندروید موسوم به مارشمالو را معرفی کرد که ویژگی های متفاوتی نسبت به اندروید لالی پاپ دارد.

گوگل اطلاعات زیادی از ویژگی های اندروید ۶ منتشر نکرده است اما انتظار میرودبا انتشار نسخه نهای برای دستگاه های نکسوسی و پس از آن نسخه های کاستومایز شده سایر شرکای گوگل ویژگی های بیشتری از آن منتشر شود با این وجود گوگل در پایان کنفرانس خود اعلام کرد که تلفن های نکسوسی شامل:نکسوس۵ ،نکسوس۶، نکسوس ۷مدل ۲۰۱۳ و نکسوس ۹ همگی در تاریخ ۵ اکتبر یعنی هفته اینده نسخه جدید را دریافت میکنند.

اما در این بین خبر های بدی برای دارندگان دستگاه های نکسوسی شامل نکسوس ۴ ،نکسوس۷ مدل ۲۰۱۲ و نکسوس ۱۰ وجود دارد و آن هم عدم بروزرسانی این دستگاه ها به اندروید ۶ هستند البته از انجایی که در دنیای اندروید پس از پایان یافتن بروزرسانی های رسمی نگرانی بابت دریافت نسخه های جدید وجود ندارد کاربران نباید نگران باشند چرا که توسعه دهندگان زیادی در اندروید میتوانند نسخه های جدید را با استفاده از سورس کد های گوگل و …. به دستگاه شما بیاورند.

نکته جالب توجه راجع به نسخه قبلی اندروید یعنی لالی پاپ این است که  با وجود ۱ سال از عرضه آن تاکنون توانسته است سهم ۲۱ درصدی از کل دستگاه های اندرویدی را به خود اختصاص دهد.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216