امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

اندروید لالی پاپ در حال افزایش سهم خود در بازار تلفن های اندرویدی است


پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ۴۲۱ views
دسته: اخبار

امروز گوگل بر طبق سنت همیشگی، صفحه توزیع نسخه هایِ اَندروید را بروزرسانی کرد و حالا پس از پشت سر گذاشتن ماههایِ تقریباً نه چندان خوب برای آخرین نسخه اَندروید، گزارش مناسبی برای اعلام کردن وجود دارد.

 

گوگل اعلام کرده است که تا ماه سپتامبر، نزدیک ۲۱% از دستگاههایِ اَندرویدی دنیا مجهز به اَندروید آبنبات چوبی شده اند.این اولین باری است که اَندروید آبنبات چوبی توزیع ۲۰ درصدی را رد میکند. تا پیش از این، آبنبات چوبی در ماه ژوئن سهمی ۱۰ درصدی از بازار گوشی هایِ هوشمند را در اختیار داشت، که با توجه به عرضه سیستم عامل مذکور برای دستگاههایِ اَندرویدی خاصی، رقمی قابل پیش بینی بود. اما همانطور که در جدول جدید توزیع نسخه هایِ اَندروید مشاهده میکنید، هر ۲ نسخه اَندروید ۵ و ۵٫۱ که ذیل نام اَندروید آبنبات چوبی قرار گرفته اند، موفق به کسب ۲۱% از سهام بازار گوشی هایِ هوشمند دنیا شده اند.

در این جدول اَندروید ۵ آبنبات چوبی بر رویِ ۱۵٫۹ درصد از دستگاههایِ اَندرویدی نصب شده است و سهم نسخه اَندروید ۵٫۱ نزدیک به ۵٫۱ درصد است، که نسبت به تقدم و تأخر این نسخه ها قابل درک است. اما اَندروید ۴٫۴ کیت.کت هنوز هم در جایِ اول جدول توزیع نسخه هایِ اَندروید با سهم ۳۹٫۲ درصدی خود جا خوش کرده است و جایگاه دوم هم هنوز در تصرف اَندروید ۴٫۱ تا ۴٫۳ آبنبات ژله ای با سهم ۳۱٫۸ درصدی است.

در پایین جدول هم اَندروید نان زنجبیلی با سهم ۴٫۱ درصدی، اَندروید بستنی حصیری با سهم ۳٫۷ درصدی و اَندروید فروریو ( ماست یخ زده ) با سهم ۰٫۲ درصدی خود روز به روز در حال تنزل مقام هستند. این موضوع را هم به ذهن بسپارید که از آنجایی که سرویس گوگل پلی دیگر بر رویِ اَندرویدهایِ نسخه ۲٫۲ به پایین کار نمیکند، از این رو نمیتوان سهم سایر نسخه هایِ اولیه اَندروید را محاسبه کرد. از طرفی، نسخه هایی که سهمی زیر ۰٫۱ درصد دارند هیچوقت در جدول توزیع نسخه هایِ اَندروید آورده نمیشوند.

اما بهتر است برگردیم به زمان حال و جدول جدید توزیع نسخه هایِ اَندروید. به نظر میرسد با توجه به اینکه شرکت ها روز به روز در حال معرفی و عرضه گوشی هایِ جدید با اَندروید ۵ آبنبات چوبی و بروزرسانی محصولات قبلی خود به این نسخه از اَندروید هستند، در واپسین ماههایِ سُلطه این نسخه از اَندروید شاهد پیشرفت هایِ شگرفی هستیم و باید انتظار پیشرفت بیش از پیش این نسخه از اَندروید را در ماههایِ آینده هم داشته باشیم.

 

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216