امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

امکان انتقال شماره تلفن ثابت روی موبایل برای ساکنان شهران


سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۶۰ views
دسته: اخبار

شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به قطعی تلفن ثابت مشترکان منطقه شهران تهران به دلیل انفجار لوله گاز، از امکان انتقال شماره تلفن ثابت این مشترکان روی تلفن همراه خبر داد.

شرکت مخابرات استان تهران اعلام کرد: ارتباط تلفنی بخش‌های شمالی و شرقی منطقه شهران که بر اثر انفجار لوله گاز قطع و یا دچار اختلال شده بودند، با تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت مخابرات استان تهران برقرار شد.

مشترکان قسمت های جنوبی و اصلی منطقه شهران که تلفن ثابت آنان در اثر حادثه انفجار لوله گاز قطع و یا دچار اختلال شده است در صورت نیاز ضروری می‌توانند با توجه به تعرفه های این سرویس با مراجعه به مراکز مخابراتی و استفاده از سرویس انتقال مکالمه نسبت به انتقال شماره تلفن های ثابت روی شماره های همراه خود اقدام کنند.

مخابرات تاکید کرد: با توجه به از بین رفتن زیر ساختهای شبکه مخابراتی در قسمتهای جنوبی و اصلی منطقه شهران، مشترکان این بخش با توجه به ضرورت می توانند تا رفع کامل اختلال های تلفنی با مراجعه به مراکز مخابراتی و استفاده از سرویس انتقال مکالمه نسبت به انتقال شماره تلفن های ثابت روی شماره های همراه اقدام کنند.

براساس اعلام مخابرات، حجم عملیات و خسارت وارده بر تاسیسات و کابل های مخابراتی بسیار گسترده برآورد شده است.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216