امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

ال جی G3 دسامبر به اندروید ۶ بروزرسانی میشود


شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۹۷ views
دسته: اخبار

چندین سال است که گوگل با ال جی همکاری نزدیکی دارد و امسال نیز ال جی تولید کننده نکسوس گوگل است ،این خود عاملی میشود که این شرکت زودتر از هر شرکت دیگر به کد های منبع اندروید ۶ دست پیدا کند وبتواند زودتر از بقیه تلفن های خود را به اندروید ۶ بروزرسانی کند .

ال جی امسال پس از گوگل دومین شرکت شریک گوگل بود که تلفن های خود را به اندروید ۶ بروزرسانی کرد،یکی از مزیت های خرید تلفن پرچمدار توجه وِیژه کمپانی سازنده نسبت به بروزرسانی آن به نسخه های جدید اندروید است ،ال جی نیز با پیروی از این سنت تلفن پرچمدار امسال خود یعنی G4    که دنباله رو موفقیت سری قبلی این شرکت یعنی  G3 است را زودتر از هر محصولی دیگر و زودتر از هر تلفن دیگر و هر شرکت دیگر به اندروید ۶ بروزرسانی کرد .

LG G4 در کشور لهستان به اندروید ۶ بروزرسانی شد؛ البته باید در نظر داشت که این بروزرسانی به نوعی نسخه بتا و تنها برای تست بود و ال جی با این اقدام قصد داشت مطمین شود که کاربران محدود G4 در لهستان مشکلی با ساختار جدید این سیستم عامل نخواهند داشت و بعد آن را کم کم در کشور های دیگر توسعه دهد.

اما اکنون که مدتی است از بروزرسانی جی ۴ به اندروید ۶ میگذرد این شرکت تصمیم گرفته است این بروزرسانی را برای پرچمدار موفق پیشین خود یعنی جی ۳ منتشر کند اما نکته جالب توجه راجع به این بروزرسانی آغاز انتشار آن باز هم از کشور لهستان است و تاریخی که ال جی برای انتشار در نظر گرفته است مصادف است با ۲۵ آذر ماه یعنی اواسط دسامبر ،انتظار داریم بسیاری از مشکلات نسخه های پیشین را برطرف کند و رابط کاربری  G4 را به این گوشی بیاورد.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216