امروز سه شنبه ۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/22

اقدام جدید فیسبوک برای به اشتراک گذاری محتوا


دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۹۶ views
دسته: اخبار

 

فیسبوک یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی میباشد که کاربران برای به اشتراک گذاری مطالب خود استفاده میکنند .اما یکی از برزگترین مشکلات فیسبوک این میباشد که برای به اشتراک گذاری محتوا بسیار مناسب نیست . از این رو در حال توسعه اپلیکیشنی جدید میباشد.

اکنون تعداد کاربران فیسبوک به ۱.۶ میلیارد نفر میرسد .کاربران فیسبوک علاقه زیادی به جستجو در میان محتوای دریافتی میباشند ،اما این اپلیکیشن برای تولید محتوا مناسب و کارآمد نیست . از این رو فیسبوک در حال توسعه اپلیکیشن دوربین میباشد که این اپلیکیشن را در اختیار کاربران خود قرار دهد تا بتوانند راحتر تصاویر و ویدئوهای خود  مانند اینستاگرام را به اشتراک بگذارند.

بر اساس گزارش وال استریت فیسبوک تصمیم دارد با توسعه این اپلیکیشن اشتیاق و ذوقی را در کاربران غیر فعال ایجاد کند تا از این طریق محتوای خلاقانه تری را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.هر عکسی که توسط این اپلیکیشن گرفته میشود را یتوان مستقیما در فیسبوک منتشر کرد و همچنین امکان گرفتن ویدئوهای زنده نیز امکان پذیر میشود.

برخی از کارشناسان معتقد هستند که میزان انتشار مطالب در فیسبوک در چند سال اخیر یکسان بوده است به همین علت در تلاش است که اشتیاقی را در بین کاربران خود ایجاد کند ، در همین راستا چندی پیش فیسبوک اپلیکیشن MSQRD را خریداری کرد که کاربران میتوانستند حالت های مختلف را بروی صورت خود امتحان کنند. به طور کلی فیسبوک برا حفظ کاربران خود اقدامات جدیدی را انجام میدهد که اخرین اقدام این شبکه اجتماعی توسعه دوربین اختصاصی میباشد.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216