امروز شنبه ۴ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/02/23

افزونه پر طرفدار Ad Block فروخته شد


سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۹۹ views
دسته: اخبار

مرکز توسعه افزونه امنیتی AdBlock مخصوص مرورگر اینترنتی Chrome فروخته شد تا از این پس به عنوان بخشی از طرح جامع Acceptable Ads به فعالیت خود ادامه دهد.

این افزونه به گونه‌ای طراحی شده است که جلوی انتشار آگهی‌های تبلیغاتی آزار دهنده را می‌گیرد و باعث می‌شود کاربر اینترنتی متن و تصویر اصلی صفحه را در اختیار بگیرد.جزئیات مالی این واگذاری از سوی خریدار افزونه امنیتی AdBlock منتشر نشده است. با این وجود دو شرکت مذکور این خبر را تایید کردند.

سیستم امنیتی AdBlock از معروف‌ترین افزونه‌های مرورگر اینترنتی Chrome محسوب می‌شود که بر اساس مدل‌های تجاری از مراکز تبلیغاتی و شرکت‌های بازاریابی پشتیبانی می‌کند. این افزونه همچنین در سیستم عامل iOS 9 اپل نیز جلوی انتشار آگهی‌های آزار دهنده را می‌گیرد.

کارشناسان پیش‌بینی کردند که با واگذاری شرکت توسعه‌دهنده افزونه امنیتی AdBlock کلیه کاربران اینترنتی مبتنی بر مرورگر اینترنتی Chrome دچار مشکل می‌شوند و می‌بایست ابزارهای امنیتی دیگر را جایگزین کنند.

در طرح جامع Acceptable Ads کوشیده می‌شود ضمن مدیریت آگهی‌های تبلیغاتی و انتشار صحیح آنها، درآمد بیشتری در این زمینه به دست آید و کاربران شخصی هم بتوانند سهمی از این درآمد را به خود اختصاص دهند.ش

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216