امروز دوشنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/21

استفاده از کورتانا در اتومبیل ها


دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۱۹۷ views
دسته: اخبار

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد تا از دستیار هوشمند صوتی خود یعنی کورتانا برای بهبود دادن کیفیت سیستم دیجیتال داخلی خودرو استفاده کند.

سال گذشته میلادی بود که مایکروسافت به‌صورت رسمی پروژه ویندوز درون خودرو را به جهانیان معرفی کرد. این پروژه شامل یک نمایشگر ویژه تعبیه شده در خودروهای می‌شد که به امکاناتی از سیستم عامل ویندوز مجهز بود و می‌توانست خدماتی مانند مسیریابی، راهنمایی در زمینه خودرو و امکانات آن را به کاربران ارائه کند.با این وجود امکانات این سیستم تقریبا ناشناخته باقی مانده بودند زیرا تنها یک دموی بسیار کوتاه از نحوه عملکرد آن توسط این غول آمریکایی به نمایش درآمده بود.در همین راستا به‌تازگی مایکروسافت در نشست ویژه خبری خود در کشور تایوان اعلام کرد که قصد دارد تا این سیستم را پیشرفت دهد. به همین دلیل نیز سیستم دستیار هوشمند صوتی این شرکت یعنی کورتانا، به پروژه ویندوز درون خودرو افزوده خواهد شد.

به گفته مسئولان مایکروسافت مزایای استفاده از کورتانا در این سامانه این است که می‌توان بدون غافل شدن از مسیر و چشم برداشتن از جاده نیز به کار کردن با سامانه ویندوز درون خودرو پرداخت و این امر می‌تواند از نظر امنیت رانندگی بسیار حائز اهمیت باشد.

شایان ذکر است که مایکروسافت در این پروژه از شرکای خاصی در کشور تایوان کمک می‌گیرد و قصد دارد تا تجربه ناموفق خود از ورود به بازار سیستم‌های داخلی خودرو را به دست فراموشی سپرده و به‌صورت مستقیم با اپل در این زمینه رقابت کند. رقابتی که تنها زمان برنده آن را مشخص خواهد نمود.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216