امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

اتفاقی عجیب در نکسوس های هواوی!+تصاویر


پنج شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۹۰ views
دسته: اخبار

گوشی نسبتا جدید Nexus 6P درست مانند سایر گوشی های تازه وارد ، زیر تیغ آزمایشات مختلف قرار گرفت.ولی همانطور که حتما ویدیو آن را دیده اید، در تست خمش اصلا سربلند بیرون نیامد ؛ و حالاعده ای از صاحبان این گوشی گزارشاتی در خصوص خرد شدن شیشه پشت و بعضا جلوی این گوشی  به طور ناگهانی و بدون اعمال فشار بر روی گوشی را داده اند.برای بررسی دقیق تر این خبر نکسوسی و چرایی این اتفاق عجیب با ما همراه باشید.

تعداد انگشت شماری از کاربران گزارش داده اند که شیشه پشتی گوشی Nexus 6P هنگامی که تنها از پشت بر روی زمین قرار داشته و بدون هیچ اقدام دیگری، کاملا خرد شده است. این ما را به یاد خاطره ای مشابه در مورد  Nexus 4 می اندازد. قسمت پشتی این گوشی نیز به همین صورت ناگهان دچار خردشدگی در قسمت هایی می شد که علت آن این بود که این بدنه در برابر تغییرات ناگهانی دما مقاوم نبود و هنگامیکه گوشی به یک باره در معرض تغییر دما منبسط می شد  به شکست دچار می شد و این ضعف بدنه این گوشی را نشان می داد.

این امکان دقیقا در مورد Nexus 6P نیز محتمل است که فلز پشت آن در مقابل تغییرات دمایی مقاوم نباشد و هنگامی که دمایش سرد می شود فلز منبسط شود و به شیشه فشار آورد و باعث خرد شدن شیشه بشود و یا خود شیشه دچار انبساط بشود و با فشار به اطراف خود خرد شود.

اما این که درباره شیشه پشت بود.تعداد محدودی از کاربران نیز گزارشاتی از ترک سرتاسری در شیشه جلوی این گوشی را داده اند و این درست همان چیزیست که در تست خمش نیز شاهدش بودیم.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم گوگل که پشتیبانی این محصول را برعهده دارد مسئولیت این فاجعه را به عهده میگیرد یا انگشت اتهام را به سمت هواوی دراز می کند.متاسفانه این اتفاقات در طراحی همیشه رخ می دهد و می توان گفت که هنوز تعداد اندکی از کاربران این مشکل را گزارش کرده اند، اما از طرفی هم هنوز این گوشی در مرحله اول از فروش خود به سر می برد و عده زیادی نیستند که این گوشی را در دست دارند.

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216