امروز یکشنبه ۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ برابر است با 2019/03/24

آیا عملکرد آیفون ۷ نا امید کننده خواهد بود؟!


جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۲۵۱ views
دسته: اخبار

 

فعلان وال استریت در مورد عملکرد آیفون ۷ نظراتی را منتشر کرده اند و این گروه معتقد است که با فروش ضعیف آیفون ۶s ،عملکرد آیفون ۷ هم ممکن است چندان خوب نباشد.استیو گرسو مدیر فروش کمپانی «Stuart Frankel»، می گوید که اپل از این پس “برای همیشه عملکردی ضعیف تر از انتظارات” خواهد داشت.

در همین راستا در مورد ترافیک وب اپل آمار و ارقامی منتشر شده است که نشان دهنده کاهش ترافیک وب اپل میباشد. اپل طی سه ماهه دوم ۲۰۱۶ (در قیاس با سه ماهه دوم ۲۰۱۵) سهم خود از ترافیک وب ۱۸ کشور (از مجموع ۲۰ کشور) را از دست داده است.سهم اپل از ترافیک وب ایالات متحده، کاهشی ۴ درصدی داشته است و این رقم برای ترافیک وب کشورهای آلمان  به ۶ درصد و بریتانیا به ۱۰ درصد می رسد.با این حال ، سهم سامسونگ از ترافیک وب در ۱۸ کشور (از مجموع ۲۰ کشور) افزایش داشته است. برای مثال می توان شاهد افزایش ۱۰ درصدی سهم کره ای ها در ترافیک کشورهای فرانسه، آفریقای جنوبی، کانادا، بریتانیا و استرالیا بود.

 

 

 

 

اما یک موضوع جالب این میباشد که سامسونگ سهم ترافیک خود را در عربستان صعودی از دست داده است اما در مقابل اپل در همین کشور با افزایش سهم ترافیک رو به رو بوده است.در این گزارش همچنین آمده که به لطفا آیفون SE اپل، موبایل های ۴ اینچی هنوز محبوبیت خود را در کشورهای کانادا، فرانسه، ژاپن، بریتانیا و ایالات متحده حفظ کرده اند.در واقع در این کشورها، موبایل های ۴ اینچی سهمی ۲۰ درصدی از ترافیک وب یا حتی بیشتر را در اختیار دارند.

 

 

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216