امروز پنج شنبه ۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ برابر است با 2019/01/24

آیا به واقع Pokemon Go بازی خطرناکی است؟!


جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱۷ views
دسته: اخبار

 

 

بازی Pokemon Goگو درتمام سرویس دهنده های اینترنتی فیلتر شد!

بازی Pokemon GO که این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده بود و تقریبا تمامی رکورد های فروش را به خود اختصاص داده بود اکنون توسط کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در ایران فیلتر شد، بله پوکمون گو فیلتر شد. پیشتر خبرهای زیادی مبنی بر اظهار نظر مقامات روس مبنی بر جاسوسی بودن این بازی به گوش می رسید و اما اکنون به نظر می رسد مقامات کشورمان نیز با آن ها هم صدا شده اند و حتی یک قدم جلوتر رفته اند و نهایتا بازی پوکمون گو فیلتر شد. این اتفاق در حالی می افتد که چندی پیش بنیاد ملی بازی های رایانه ای این بازی را مجاز دانسته بود و جواد امیری، معاون نظارت و ارزشیابی بنیاد ملی بازی های رایانه ای پیشتر در این باره گفته بود که:

بازی پوکمون گو فاقد محتوایی است که سبب ممنوعیت آن شود و این بازی با محتوای موجود، از نظر خط قرمزها و الگوهای مشخص شده، مجاز است اما این بازی یک فراسرگرمی است و استعلام از سایر نهادهای مرتبط از جمله نهادهای امنیتی، لازمه صدور مجوز نهایی برای این بازی است. صدور مجوز انتشار بازی در داخل کشور بر اساس درخواست ناشر داخلی و معیارهای نظام رده بندی سنی بازی های رایانه ای(ESRA) و رعایت قوانین و مقررات مربوطه امکان پذیر است.

اکنون به نظر می رسد که این اتفاق بدون هماهنگی با این نهاد انجام گرفته است. عبدلصمد خرم آبادی، دبیر کارگروه و معاون قضایی دادستان کل کشور اظهار داشته است که این تصمیم بدون حتی یک رای مخالف تصویب شده است و تقریبا همه ی نهاد های امنیتی از آن استقبال کرده اند.

چون این بازی ترکیبی از بازی در فضای مجازی و فیزیکی است و علاوه بر اینکه از جهات مختلف دارای ایراد و اشکال است، از بعد امنیتی نیز می تواند مشکلات زیادی را برای کشور و مردم ایجاد کند.

با توجه به اینکه این تصمیم عجولانه گرفته شده است باید ببینیم تا این تصمیم تا چه زمانی پا برجا خواند ماند.

اما آیا به واقع Pokemon Go بازی خطرناکی است؟!تصمیم گیری را به شما واگذار می کنیم.

 

راهنمای نصب

سیستم مورد نیاز

راهنمای دانلود

جهت دانلود ابتدا روي لينک مربوطه در پايين مطالب کليک کنيد و سپس منتظر بمانيد تا دانلود آغاز شود، در صورتي که از نرم افزار هاي مديريت دانلود استفاده نمي کنيد به شما پيشنهاد مي کنيم که جهت تسريع در دريافت اطلاعات و مديريت کامل مطالب در حال دانلود حتما از نرم افزار هاي مديريت دانلود بخصوص نرم افزار قدرتمند IDM استفاده نمائيد.
کلمه رمز جهت بازگشايي کليه فايل هاي فشرده www.digidownload.irمي باشد. تمامي حروف را مي بايست به صورت کوچک تايپ کنيد و در هنگام تايپ به وضعيت فارسي يا انگليسي بودن کيبورد خود نيز توجه داشته باشيد همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ کنيد و از Copy Paste آن خود داري نماييد. اطلاعات قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر فشرده سازي شده اند، براي خارج سازي فايل ها از حالت فشرده مي توانيد از نرم افزار Winrar و يا مشابه آن استفاده نمائيد. فايل هايي که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمتiso هستند مي بايستي ابتدا با استفاده از نرم افزار Nero بر روي سي دي يا دي وي دي رايت شوند و سپس مورد استفاده قرار گيرند. فايل هاي کرک و Keygen ها به دليل ماهيت عملکرد شان در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال کنيد.
در صورتي که لينک هاي مطالب دچار مشکل شده باشند مي توانيد از طريق گزارش خرابي نسبت به پيگري آن اقدام نمائيد تا در اسرع وقت لينک ها توسط ما تصحيح شوند.
براي دريافت راهنمايي در مورد مطالب مي توانيد در بخش نظرات سايت مشکل خود را مطرح نماييد تا شما را راهنمايي کنيم.

گزارش خرابی


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php:216 Stack trace: #0 /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php(202): wprp_report_form('') #1 /home/digidow2/public_html/wp-content/themes/digidownload/single.php(610): wprp(true) #2 /home/digidow2/public_html/wp-includes/template-loader.php(74): include('/home/digidow2/...') #3 /home/digidow2/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/digidow2/...') #4 /home/digidow2/public_html/index.php(17): require('/home/digidow2/...') #5 {main} thrown in /home/digidow2/public_html/wp-content/plugins/wp-reportpost/main.php on line 216